Ча ча ча ча. Музика для бальних танців.
Музика Ча ча ча слухати онлайн
ЧА-ЧА-ЧА

Головні відмінні риси цього виду танцю - ритміка й атмосфера. Це своєрідний урок з мистецтва флірту і зваблювання. Танець побудований на контрасті: партнери сходяться, розлучаються. Їхні динамічні темпераментні рухи чудово поєднуються з мажорною музикою.

CHA CHA CHA MUSIC FOR BALLROOM DANCING ONLINE - uk-ballroom.co.uk/music/

Музика для бальних танців ча-ча-ча

Музика для ча-ча-ча дуже ритмічна. Ви можете почути звучання таких інструментів, як маракаси, бонги та клавесини. Стиль танцю змінювався з роками. У початковий період надзвичайно важливим було стаккато, яке вимагало швидкого згинання та розгинання колін. З часом ча-ча-ча став трохи м'якшим. У танці важливі робота ніг і правильне відчуття ритму. Початкові кроки настільки прості, що кожен, хто хоче вивчити один з найпопулярніших латиноамериканських танців, повинен ним зайнятися.

Танець ча-ча-ча з'явився зовсім недавно, а саме в 60-ті роки минулого століття, з популярних латиноамериканських танців румба і мамбо. Він заснований на кроці шассе. Його танцюють зі швидкістю 32-33 такти на хвилину. Як і більшість південноамериканських танців, ча-ча-ча сповнений емоцій, експресії, стилю і краси. Хоча у танцю коротка історія, його можна побачити на більшості танцювальних змагань у світі. Традиційна кубинська музика, збагачена впливами свінгу та джазу, сприяла появі нового різновиду танцю.

П'єра Лавеля, вчителя англійського танцю, заведено вважати творцем ча-ча-ча. Уперше його станцював Герд Адріх у Німеччині 1957 року. Через кілька років ча-ча-ча був уже добре відомий у Сполучених Штатах і Європі.

Добре починати вивчати танці з теорії. У базовій позиції, в якій партнери дивляться один на одного на відстані кількох сантиметрів, партнер обіймає партнерку правою рукою. Положення танцюристів має бути природним, але голова має бути високо піднята.

У відкритій позиції партнери дивляться один на одного. Чоловік тримає праву руку жінки лівою рукою. Інша рука танцюристів повернута вбік.

Закритий променад - це поза, у якій чоловік обіймає жінку правою рукою, а його праве стегно торкається лівого стегна партнерки. Танцівник стоїть ліворуч від своєї партнерки, і вони обидва починають іти одночасно.

У відкритій позиції променаду чоловік стоїть ліворуч від жінки і лівою рукою бере її за праву руку.

Закрите положення зворотного променаду передбачає, що чоловік обіймає жінку правою рукою і його ліве стегно стикається з лівим стегном жінки.

У відкритій позиції зворотного променаду чоловік перебуває праворуч від жінки і лівою рукою бере її праву руку. Вони дивляться в одному напрямку, а інша рука витягнута вбік.

Танцювальна музика ча-ча-ча надзвичайно ритмічна і запрошує на танцпол. Характерні кокетливі рухи танцюристів не такі оголені, як в інших латиноамериканських танцях. Ча-ча-ча танцюють на невеликій ділянці танцмайданчика, а деякі практично на місці. Чоловік веде жінку своїм тілом, рукою або взагалі не веде.

UK