Джайв. Музика для бальних танців.




Музика Джайв слухати онлайн




ДЖАЙВ

Джайв входить до латиноамериканської програми танців. Швидкий ритм, запал і "перчинка" властиві йому. Партнери здаються невагомими, бо їм часто доводиться "бути в повітрі". Джайв має складну, але цікаву історію, без якої він не став би таким, яким ми знаємо його у 21 столітті.

Музика для бальних танців "Джайв"

JIVE MUSIC FOR BALLROOM DANCING ONLINE - uk-ballroom.co.uk/music/

А ви знаєте, як називається найзапальніший та найенергійніший танець, який поєднує в собі рок-н-рол і джиттербаг? Це джайв. Він зародився наприкінці XIX століття на південному сході Сполучених Штатів Америки. Існують дві версії виникнення джайву. Перша: витоки цього танцю заклали африканські негри. А друга: це всього лише один із видів ритуальних військових танців індіанців-семинолів у Флориді.

Джайв розвивався на європейській території після Другої світової війни. Однак через травмонебезпечність танцю, різкі стрибки та підйоми його виконували на змаганнях, через що він став недоступним для багатьох і водночас цікавим для всіх.

За весь час існування цього танцю у джайва з'явилося багато варіацій виконання, і саме тому він став популярний під такими назвами, як американський свінг, лінді та вест-коуст-свінг.

Джайв є фіналом латиноамериканських танців, його техніка виконання унікальна. У процесі танцю пари, витрачаючи багато сил і енергії, вражають публіку своєю майстерністю.

Але найголовніше полягає не в неповторному характері танцю, чарівних костюмах і навіть не у високому професіоналізмі танцюристів, а в симбіозі всього вищесказаного з енергійною і ритмічною музикою. Найголовніше, що необхідно знати під час вивчення джайву, - танець виконується в неймовірно швидкому темпі. Найвідомішим рахунком є 1-2, 3 і 4, 3 і 4, у такому разі на 2 і 4 частку робиться акцент. З цього випливає, що музичний розмір, який найбільше підходить для джайву, - 4/4. Темп вимірюється в 44 такти за хвилину. Стандартний час виконання джайву на змаганнях - півтори хвилини. Музику для джайву можна сплутати з акомпанементом для спортивного рок-н-ролу через суміжність танців.

Ragtime став попутником джайву від самого початку його поширення, оскільки мелодія цієї музики така ж уривчаста і підходить для синкопованого характеру танцю. Потім Ragtime став супроводжувати свінг, через що джайв зазнав видозміни не тільки у виконанні, а й музичної - його танцювали під іншу запальну музику.

На даний момент джайв, як і бугі-вугі, рок-н-рол, твіст, диско, переважно танцюють під джазові композиції, найпопулярнішими з яких є: "Jumping Jive" Кеба Келлоуема, "Don't stop me now" Queen і, звичайно ж, знаменита "Hit the Road Jack" Рея Чарльза, текст Персі Мейфілда.

UK